ביטוח רפואי מיוחד לנסיעה לרבי או לשליחות במחיר קבוצתי

נוסעים לרבי? טסים לשליחות? ביטוח בריאות מיוחד מיועד בדיוק בשבילכם.

הסדר שיצרנו עבור אנ"ש והתמימים לביטוח רפואי מלא לנסיעה לחו"ל כולל:

 1. כיסוי של עד 1,500,000$.
 2. טיפול רפואי ללא השתתפות עצמית כלל.
 3. הסדר עם ארבעה מרפאות בקראון הייטס לטיפול רפואי ללא תשלום בהצגת פוליסה.
 4. טיפולי חירום בשיניים בכיסוי של עד 400$.
 5. שירות טיפול מהיר בתביעות.
 6. הטסות רפואיות.
 7. לנוסעים לתרופות ארוכות אפשרות לתשלומים נוחים.

 

למה אצלנו ?

אנחנו ב רייניץ ביטוחים משווקים מגוון פוליסות לנסיעות לחו"ל המותאמות לצורכי הנוסעים השונים ויעדי נסיעתם עם חברות הביטוח המובילות בישראל העומדים לרשות המבוטחים ומשפחותיהם 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה.
כל הפוליסות מעניקות כיסוי בכל העולם וגבולות האחריות מתאימים גם למדינות בהן עלות השרותים גבוהים במיוחד כמו ארה"ב, שוויץ, הונג קונג, יפן וכד'.

דף מידע בנושא ביטוח בריאותי

– מיועד לבחורים הנוסעים ל–770 לשנת ה'קבוצה' ולהוריהם –

בשנה הקרובה בע"ה תיסע לישיבת חב"ד המרכזית ב-770. אנו מאחלים לך שנה מלאה ופוריה, 'שנה תמימה' – תמימה בכל, ושתמלא את זמנך כפי רצונם של רבותינו נשיאנו. מנסיוננו, בחורים רבים נתקלים במשך השנה בבעיות רפואיות שונות. עקב שאלות רבות ובעיקר חוסר במידע אמיתי בנושא הביטוח הרפואי בשנת הקבוצה, אביא כאן את עיקרי הדברים הרלוונטיים לכל בחור ובחור

 1. ביטוח רפואי הוא חובה. על מערכת הבריאות האמריקאית אפשר להכביר מילים לרוב, אך מכנה משותף אחד קיים בה: אף אחד שם לא מוכן לעבוד בחינם. בשונה מישראל בה כל אזרח מקבל ביטוח בריאותי חינם מהמדינה, שם זה פשוט לא קיים. בחור עם וירוס שרוצה ללכת לרופא, יוציא מכיסו 80$, בחור שצריך לפגוש רופא מקצועי (עיניים, עור וכו') ישלם 120$, ואם הבחור נזקק לצילום רנטגן בחדר מיון, עלות הטיפול תסתכם בסכומים של 1000-2000 דולר. במקרים של אשפוז המחירים הם בסביבות 8,000-20,000 דולר ליום אשפוז. העלות הזו קיימת גם בארץ, אך כאזרח אתה פטור מתשלום. בארצ"ב אף אחד לא ישלם את זה בעבורך. אדם ללא ביטוח לא מקבל טיפול רפואי. ביטוח רפואי שנעשה בארץ לפני הנסיעה מבטח אותך במקרה כזה וחברת הביטוח משלמת את ההוצאות הרפואיות באופן מלא.
 2. חשוב לעשות ביטוח רפואי שמתאים לנסיעה. הסיבה היא, שלא כל ביטוח מתאים לכל אדם, תקופה ויעד. ניתן לרכוש פוליסות ביטוח דרך קופות חולים, באינטרנט, דרך כרטיס האשראי או דרך סוכן. מבין הדרכים הללו, הדרך המומלצת ביותר היא רכישה דרך סוכן. רכישה כזו הופכת את הסוכן לאחראי לטיפול בך במקרי תביעה, ומשנה את היחס של חברת הביטוח כלפיך. ברכישת ביטוח שלא דרך סוכן, אתה נאלץ לעמוד לבד מול חברת הביטוח ונתון זה יכול לשנות את כל היחס לתביעה. נוסף לכך, בנסיעה לשנה שלימה, הסבירות להשתמש בביטוח היא סבירה יותר מאשר בנסיעה קצרה, והפוליסות הנמכרות דרך הגופים השונים לא בהכרח מתאימות בסכומי הכיסוי לארצות הברית בה הרפואה היא מבין היקרות בעולם. פוליסה לנסיעה שכזו רצוי שתהיה בעלת כיסוי של מעל 1,000,000$ ותכלול את כל המרכיבים החשובים מבחינה רפואית. זכרו: ביטוח נמדד בעיקר מתי שצריכים להשתמש בו.
 3. ההסדר לתלמידי הקבוצה נעשה ע"י מי שהיה אחראי במשך מספר שנים על טיפול בבעיות רפואיות של ה'תמימים' והאורחים ב-770. הסדר זה נעשה ללא כוונות רווח, נעשה בעידוד הנהלת הישיבה ונועד ע"מ לשרת את 'התמימים' בצורה המיטבית ביותר. במסגרת הסכם זו יצרנו שיתוף פעולה עם חברת 'הפניקס' וישבנו מולם למשא ומתן ארוך ע"מ להשיג את המחיר הטוב ביותר לפוליסה הטובה ביותר בעבור הבחורים. מבחינת כיסוי רפואי, הפוליסה מכסה הוצאות רפואיות עד ל-1,500,000$, ונותנת מענה מקיף לבעיות הרפואיות הנפוצות והנדירות אצל השוהים בארצות הברית. לאחרונה ובמאמץ גדול הושג הסכם בין חברת הביטוח לבין ארבעת המרפאות בקראון הייטס. בהסכם זה נקבע כי כל מי שעושה את הביטוח הזה מקבל טיפול רפואי במרפאות בהצגת הפוליסה וללא צורך לשלם במקום. ההתחשבנות וההחזרים מטופלים ישירות. הסוכן שנבחר ללוות את המבוטחים הוא יוסי רייניץ, סוכן חב"די ותיק שנושא זה עומד בראש מעייניו. במקרי תביעות שונים או בכל בעיה מול חברת הביטוח ניתן לפנות אליו ותפקידו הוא לטפל בנושאים אלו.
 4. עלות הביטוח: ככל ביטוח נסיעות לחו"ל, עלות הביטוח היא לפי ימי השהיה. כל יום שהיה עולה לתלמידי הקבוצה 1.30$. מחיר זה הוא זול משמעותית מהפוליסות המיועדות לנסיעה לארצות הברית. לתלמידי הקבוצה העושים פוליסה אל מעל 180 יום, ניתנת אפשרות לשלם ב-5 תשלומים שווים, באמצעות שיקים, העברה בנקאית, או כרטיס אשראי.

 

 שו"ת ביטוח רפואי

ש.      מה ביטוח הנסיעות מכסה?

ת.   ביטוח הנסיעות לחו"ל מכסה את כל הבעיות הרפואיות שקרו לראשונה במשך השהיה. אנשים שיש להם בעיות רפואיות כרוניות מחויבים להצהיר על כך וחברת הביטוח מחליטה באילו תנאים להפיק עבורם פוליסה. כל ביטוחי הנסיעות מכסים טיפולי חירום בשיניים (סתימות זמניות, וכו') עד לסכום של בערך 1000$, ואינם מכסים תשלום על טיפולי שורש או אורתודנטיה.

ש.      אני צריך ללכת לרופא ב'שכונה', למי אני פונה?

ת. קיימות ארבע מרפאות להם קיים הסכם עם חברת הביטוח. המרפאות הם: 2 המרפאות של ד"ר רוזן, המרפאות של ד"ר פלדמן וד"ר פלאוט. ניתן להתקשר למרפאות ולקבוע תור ואז לבוא עם דף הפוליסה. אין צורך לשלם עבור התור.

ש.      כיצד ניתן להצטרף להסדר הקבוצתי?

ת. ניתן ליצור קשר עם הסוכן יוסי רייניץ במספר 052.240.9421 (ניתן להשאיר הודעה). בשעות היום ניתן להתקשר לסוכנות הביטוח למספר 02.643.3045. צפוי עומס בימים שלפני הנסיעה ל'קבוצה' ולפיכך עדיף לסגור את הביטוח מיד לאחר קניית כרטיס הטיסה. מומלץ למלא את הטופס בכתובת http://goo.gl/forms/i0f7r022HK ובכך לקצר את הרישום.

 

*מסמך זה הינו דף מידע, אחריות החברה המבטחת היא ע"פ תנאי הפוליסה